Pomáhají morčata lidem zlepšovat jejich zdravotní stav?

Diskuze a rady ohledně chovu hlodavců - křečci, morčata, králíci, činčily a další
Pravidla fóra
Diskuze a rady ohledně chovu hlodavců - křečci, morčata, králíci, činčily a další

Pomáhají morčata lidem zlepšovat jejich zdravotní stav?

Nový příspěvekod Alík 1 » 14 kvě 2013, 17:09

Ahoj, slyšela jsem jen o tom - Pomáhají morčata lidem zlepšovat jejich zdravotní stav?díky za odpověď, kdo má zkušenost, tak neváhejte prozradit!
Alík 1
Host
 

Re: Pomáhají morčata lidem zlepšovat jejich zdravotní stav?

Nový příspěvekod Jerryna » 18 kvě 2013, 09:33

Ahoj,
o morčatech jsem to přímo neslyšela, ale obecně o zvířatech. Pracuji s postiženými dětmi.
Jezdíme ke koním - kde si na koně sednou, povozí, lehnou, pomazlí. Pak také jezdí k nám pracovníci se psama - to vidíte, jak se ty děti krásně uvolní, rozzáří. Také přijeli s králíkama, aby si je mohli pohladit a s laboratorníma potkanama a nikdy jsme od nikoho neslyšeli negativitu. Jen bylo vidět na dětech, jak se rádi s nimi mazlí a vyčkávají na další návštěvu.
Jerryna
Akvarista <º))))><
 
Příspěvky: 6
Registrován: 18 kvě 2013, 09:18

Re: Pomáhají morčata lidem zlepšovat jejich zdravotní stav?

Nový příspěvekod Alík 1 » 18 kvě 2013, 10:38

Ahoj, já právě o morčatech něco slyšela, že se dávají nemocným lidem na hruď a morčata dokážou ty nemoci z těla vypuzovat. Ale asi záleží na tom, jak závažné to postižení či nemoc je, že? Ale někdy bychom se i divili, co všechno i malí tvorové dokážou a jak umí člověku pomoci. Měli bychom si zvířat velice vážit!
Alík 1
Host
 


Zpět na Hlodavci

cron