akvárium pro prcka - rada

Založení a provoz sladkovodního akvária, rostliny, chov ryb a živočichů.

akvárium pro prcka - rada

Nový příspěvekod H-Honza » 15 dub 2012, 20:41

Ahoj,
jako malý kluk jsem měl kdysi akvárium, teď stejné přání projevil můj syn. Protože za těch 20 let se ledacos změnilo, chtěl bych poprosit o pár rad.
Chci nenáročné akvárium, chtěl bych něco kolem 100lt, koukal jsem po těch setech kde je všechno, nevím, jestli to je dobrá volba.
Akvárium bych chtěl udělat pro kluka, nějaké pirátské dekorace, barevný nebo kontrastní písek, a nějaké barevné ryby, víc druhů by nebylo na škodu, plus nějaké pancéřníčky nebo něco takového, ale vím že je problém to kombinovat, protože se ne všechny druhy ryb snesou.

Protože nevím, jaké druhy ryb se dají kombinovat, a zda se ty setové akvária vyplatí nebo je lepší koupit zvlášť komponenty atd., chtěl bych poradit od někoho znalejšího, já se věnuji spíš teraristice :)

Díky Honza
H-Honza
Nový člen <º))))><
 
Příspěvky: 1
Registrován: 15 dub 2012, 20:32

Re: akvárium pro prcka - rada

Nový příspěvekod admin » 16 dub 2012, 16:28

Zdravím,
koupit set nebo si akvárium sestavit podle sebe je celkem oříšek, neexistuje nějaká univerzální rada, ale můžeš mrknout na článek, který se přímo této problematiky týká. Je v sekci Článků zde na fóru.

Doufám že pomůže, pokud ne určitě dáme hlavy a něco vymyslíme ať má kluk radost :-)
Uživatelský avatar
admin
Administrátor
 
Příspěvky: 103
Registrován: 07 led 2012, 14:59

Re: akvárium pro prcka - rada

Nový příspěvekod radim slovák » 20 srp 2017, 22:51

jestli chceš barevné ryby a skonbinovat tak neonky,betta bojovnice a doporučuji krevetky
a jestli chceš písek tak žlutý a jestli šterk tak si nazbírat kulaté 7 cm kamínky z řeky
radim slovák
Host
 

Re: akvárium pro prcka - rada

Nový příspěvekod Anthrax » 21 zář 2017, 23:43

To Radim Slovák: Jednak radíš, člověku, co se ptal pět let zpátky. Druhak radíš, při vší úctě, úplné blbosti. :shock:
Anthrax
Host
 


Zpět na Sladkovodní akvaristika

cron